KENTLERE RUHUNU KAZANDIRAN YAPILAR , İNSANA ÖNEM VEREN PROJELERLE BAŞLAR

TAAHHÜT

Ahlat Proje&İnşaat her biri sektörün önemli ihtiyaçları arasında bulunan bir çok müşteri hizmetini sunmaktadır. Genel olarak Ahlat Proje'nin hizmetlerinin kapsamı; İnşaat Öncesi Danışmanlık, Proje Yönetimi, İnşaat Yönetimi, Müteahhitliktir. 

Ahlat Proje&İnşaat olarak, iş verenlerimizin talep ettiği kalite, süre ve bütçeyi başarmak için, alt yüklenicilerimizi tespit eder,  yönetim ve denetimden tam sorumlu olarak, Anahtar Teslim Sabit Fiyat’lı inşaat sözleşmesi ile işveren’in inşaatını üstlenerek gerçekleştiririz. Bu sözleşmeler çerçevesinde binaların tasarımına ve inşasına yönelik yapı, makine, elektrik ve tesisat ekip gereklilikleri ile beraber diğer uzmanlık hizmetlerini de kapsayan detaylı bir hizmet vermekteyiz. Bütün bu inşa süreci, sözleşme aşamasından yapıların ve sistemlerin kullanıma alınmasına dek süren ve her biri alanında uzman ekiplerle sağlanmaktadır.

Aynı zamanda Ahlat Proje&İnşaat kamu alanında da kalite ve güvenden ödün vermeden inşaat ve taahhüt işleri yapmaktadır. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz alanlardaki kamu ihalelerine de girmekteyiz.