KENTLERE RUHUNU KAZANDIRAN YAPILAR , İNSANA ÖNEM VEREN PROJELERLE BAŞLAR

PROJE YÖNETİMİ

İnşaat Sektöründe Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihleri vardır. Aynı zamanda her projenin bir hedefi ve amacı vardır. Ahlat Proje&İnşaat olarak, mevcut projelerin hedef ve amaçlarına belirlenen sürelerde ulaşabilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve düzgün yönetilmesini sağlayarak müşterilerimize Proje Yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Proje yönetiminde gösterilen temel çaba, proje hedef ve amaçlarına ulaşmaya çalışırken önceden belirlenmiş proje kısıtlarının da dışına çıkmamaktadır. Tipik proje kısıtları kapsam, zaman ve bütçedir. Ahlat Proje&İnşaat olarak bizler, müşterilerimizin projeleri kapsamındaki işleri zaman ve bütçe kısıtlamalarına uygun olarak yönetmekteyiz.

Bu doğrultuda, gerek tasarım, gerek planlama, gerekse de uygulama aşamalarında, Ahlat Proje&İnşaat ekipleri müşterilere verilen bu hizmet kapsamında, kritik karar alma süreçlerine destek olmakta ve projenin hedeflerine ulaşmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Tasarım iyileştirme, değer mühendisliği, proje planlama, periyodik saha uygulama gözlem ve kontrolleri, periyodik performans raporları ile müşterinin hedeflediği sonuçlara ulaşmasında, Ahlat Proje&İnşaat etkin ve verimli bir rol       üstlenir.