KENTLERE RUHUNU KAZANDIRAN YAPILAR , İNSANA ÖNEM VEREN PROJELERLE BAŞLAR

TADİLAT VE İÇ DEKORASYON

Ahlat Proje&İnşaat olarak biz, müşterilerimizin tadilat veya yenileme gerektiren ofis ve konutlarını, kendi hayalleri doğrultusunda iç mimarlarımızla tasarlayarak, her biri alanında deneyimli ekiplerle yeniden dekore ediyoruz.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bu sürecin her aşamasında Ahlat Proje&İnşaat, konusunda uzman kadrosu yönetiminde, her biri sektörde iyi referanslar bırakmış markalarla çalışmaktadır.

Süreci sizin bizlere ulaşmanızla başlatıyor ve en kısa sürede sizleri ziyarete gelerek tadilat ve yenileme yapılacak alanların bilgilerini alıyoruz. İsteklerinizi öğrendikten sonra tasarım ve projeniz bu istekleriniz doğrultusunda dijital ortamda hazırlanıyor ve tadilat yapılacak mekanınızın 3 boyutlu halini görmenizi sağlıyoruz. Proje kesinleştirildikten ve fiyat teklifimizin onaylanmasının ardından imzalayacağımız sözleşmemize uygun şekilde hızla işimize başlıyoruz.

Malzeme temin aşamasında her ürün grubu için istediğiniz kalite ve uygunlukta markalardan şirketimize özel indirimlerden faydalanmanızı sağlıyoruz.